BYTOVÝ TEXTIL

Kontaktujte nás:
BELLISSIMO - DEKORATÉRSKÉ STUDIO

   Plzeňská 354/40,15006 Praha 5 - Smíchov
   telefon:  +420 210 320 772, 776 573 549
   Otevírací doba:  Po-Pa 10-00 18-00  • Látky: bytové, dekorační, potahové
  • Závěsy a záclony
  • Garnyže - kovové, dřevěné + doplňky
  • Rolety, markýzy i žaluzie
  • Japonské stěny a panely
  • Povlaky na polštáře, polštáře a přehozy
  • Šití na míru

Bytový textil Praha: odívání vašeho interiéru kvalitnímy látkovým designem. Bytové látky a dekorační textil, potahové látky na sedací soupravy, postele do ložnice i obýváku. Bytový textil od zahraničních i českých dodavatelů, látkové vzory pro náročné. Široký výběr bytového textilu v okouzlujícím stylu. Bytový textil, který zpříjemní bydlení.
Design je tvořen jako celek. Přehozy na míru se šijí z dekoračních látek a jejich nesporná výhoda je v neomezeném tvaru (velikosti) a počtu doplňků – polštářků, válců atp. Dekorační látka je většinou shodná s dekorací oken a takový přehoz pak velice ladí v interiéru ložnice. Přehozy jsou nejčastěji užívány v hotelových pokojích, ale ve stále rostoucí míře si nacházejí mnoho zákazníků pro domácí využití. Ložnice již totiž dávno nepatří mezi neveřejné prostory a v mnoha případech jsou byty návštěvám plně otevřené.
Textil v ložnici, poznáte podle bílého povlečení. Má to svoji logiku – na bílém povlečení nejlépe okamžitě poznáte, jestli je čistě vyprané a také kvalita materiálu, mačkavost a trvanlivost je zjevná. Doma v ložnici nelpíme tolik na bílé barvě, obyčejně naopak vybíráme nápadité vzory, na kvalitě bychom ale trvat měli. Spánkem přece trávíme velkou část našeho života a jeho kvalita je „vybavením“ naší postele značně ovlivněna. Důležitější než povlečení samotné je samozřejmě kvalita lůžkovin – polštáře, pokrývky.